Де в Чернівцях ремонтують проїзди та скільки це коштує

Міська рада звітує перед чернівчанами

Про головне

Аліна Лісненко

У Чернівцях активно ремонтують міжбудинкові проїзди

За результатами процедури допорогових закупівель в системі ProZorro укладено договір підряду з КП «МіськШЕП» на капітальний ремонт міжбудинкових проїздів на вул. О. Скрябіна, 3 та вул. Небесної Сотні, 15. Вартість робіт з ремонту першого проїзду становить 118 тисяч гривень, другого - 150 тисяч гривень. Технічний нагляд на цих об’єктах забезпечує інженер технагляду Лариса Кенінг.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Комунальне підприємство «МіськШЕП» ремонтує також міжбудинковий проїзд на вул. Головній, 204 Б (кошторисна вартість робіт - 860 тис. 837 грн.) та дорогу на вул. Вижницькій (кошторисна вартість - 8 млн. 589 617 грн.). Технічний нагляд на цих об’єктах здійснює Михайло Пецей.

Завершено ремонт доріг на вул. С. Ковалевської ( підрядник - ТОВ «Дор-Буд Інвест СВ», технагляд – Роман Гомзяк) та Паризької Комуни (ТОВ «ЮМТ і Ко», технагляд – Лариса Кенінг), завершуються роботи з благоустрою цих об’єктів.

Розпочато капітальний ремонт сходів та доріжки до зупинки маршрутки на вул. Козятинській у рамках реалізації проекту Бюджету ініціатив. Роботи виконує ТОВ «Трансбуд-СВ» (кошторисна вартість – 75 тис. 857 грн., ціна аукціону – 55 тис. 938 грн.), технічний нагляд забезпечує Роман Гомзяк. Завершити роботи планують до 1 вересня.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено її державну будівельне експертизу, що дозволяє оголосити процедуру тендерних закупівель на капітальний ремонт:

- вул. Корсунської

- вул. М. Огінського

- міжбудинкового проїзду по вул. Головній, 145;

- вул. Дунайської (від будинку №2 до будинку №60).

Роботи на цих об’єктах розпочнуться після завершення процедури закупівель. 

Джерело фото

Схожі публікації