24 серпня бійці 3 батальйонно-тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади на військовому параді в Києві, присвяченому Дню незалежності України, отримали бойовий прапор
Про це повідомляють Версії.
Прапор є бойовою відзнакою підрозділу. Його десантникам вручили за участь у бойових діях в зоні АТО.
Прапор, згідно зі статутом, зберігається у розташуванні військової частини та охороняється вартою. Таким чином чернівецька частина відзначена Міністром оборони та Президентом і відтепер підрозділ, дислокований у Чернівцях, має власну бойову символіку.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/1b0/1b0688956c3896eff3b2ea871a0fae70b7e478d7/1503570405_20994353_1967851043489526_5270173674234011891_n-396x297.jpg)