Чернівецький "МіськШЕП" отримає 29 млн гривень на утримання вулиць

Комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство виграло тендер на утримання вулично-шляхової мережі міста

Про головне

Аліна Лісненко

«Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство» виграло тендер на утримання вулично-шляхової мережі міста на загальну суму 29 млн 329 тисяч гривень

Про це повідомляє The Chernivtsi Times із посиланням на протокол розгляду тендерних пропозицій, який сьогодні був оприлюднений в онлайн-сервісі державних закупівель ProZorro.

На участь у тендері подалися два підприємства: «Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство», яке запропонувало виконання вказаних робіт за 29,3 млн грн, а також державне підприємство «Чернівецький облавтодор», яке вказало суму 29 млн 510 тис грн., передає molbuk.ua.

Під час сьогоднішнього засідання тендерний комітет визначив переможцем закупівлі «МіськШЕП», зазначивши, що його пропозиція відповідає нормам тендерної документації, кваліфікаційним критеріям та вимогам законодавства.

Згідно з умовами тендеру, підприємство-переможець зобов’язане займатися прибиранням вулиць Чернівців, миттям вулиць, засипкою доріг гравієм, очищенням доріг від снігу, технічним обслуговуванням і ремонтом дорожніх знаків та світлофорів, нанесенням і відновленням дорожньої розмітки та ін., йдеться у повідомленні.

Джерело фото

Схожі публікації