Наразі розпочався ремонт колишнього приміщення
департаменту ЖКГ.
департаменту ЖКГ.
Вже наступного року на місці департаменту має бути сучасний дитячий садок. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook написав мер міста Чернівці Олексій Каспрук.
"За нашим попереднім задумом та домовленостями, в наступному році в центрі міста з'явиться садочок з дитячими групами українською, єврейською, румунською, польською та, можливо, англійською чи німецькою мовами виховання".
Олексій Каспрук, мер
Обрати назву для дитячого садка пропонують чернівчанам. Серед варіантів вже є такі: Котигорошко, Маленький Гудвін, Капітошка, Академія малечі, Маленький Париж, Sunny kids та інші.
Джерело фото.
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d33/d33d286fb0147d7b392848173075ee267a2101be/15337579_1195939910484197_8870992111600003651_n.jpg)
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/c88/c8899ebc281f26bd9f59d769e70538d246b6667d/15284825_1195939947150860_8689521522731709641_n.jpg)