Цього року квест пластунів ускладнюють і для студентів.
Попередніми роками чернівецькі пластуни організовували історико-патріотичну гру «Листопадовий зрив» для учнів. Цього ж року вирішили організувати квест у центральній частині міста для студентів. Змагатися будуть кілька команд. Головне їхнє завдання – якомога швидше розгадати загадки, пройти всі «точки» із завданнями та повернутися до місця, де стартувала гра – до Українського народного дому.
«Суть гри залишається незмінною, ускладнюються тільки завдання. Цього року у квесті буде більше логічних точок, будуть зашифровані будівлі, які треба знайти, будуть запитання про пам’ятники та значущі події»Ігор Гангала, організатор квесту
Організатори зазначають, що гра присвячена 98-річчю від дня проведення Буковинського віча.
![Текстовий та графічний блок Odoo](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/422/422c1c24025b77a8b536a5b3c43d33032d2a896a/img_3007lz.g.jpg)