Чернівецьке видавництво розпочали видання серії нон-фікшн книг для підлітків «Хроніки Архео»

У дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» вийшла нова книжка «Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті»

Про головне

Аліна Лісненко

На початку грудня у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» побачила світ нова книжка – «Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті» польської письменниці Аґнєшки Стельмашик

Це перша частина відомої історії про пригоди групи підлітків, які шукають скарби, розгадують таємниці та потрапляють у непередбачувані ситуації. Наразі серія налічує 10 книг і продовжує зростати. Ілюстрації до видання зробив Яцек Пастернак. Переклад українською Ірини Шевченко.

Odoo CMS - велика картинка

«Таємниця коштовності Нефертіті» розповідає про найбільш загадкову пам’ятку староєгипетської цивілізації, яку знаходять діти з Польщі та Англії. Усе почалося з незвичайної статті в газеті про те, що в Єгипті було відкрито нове поховання. Бартек і Аня разом зі своїми англійськими друзями Мері Джейн, Джимом і Мартіном, які також цікавляться археологією, вирушають до цієї країни. Там на них чекають карколомні пригоди на переповнених вуличках Каїра та у безкраїх пісках пустелі, що стають свідками шаленого змагання шукачів скарбів.

«Книжка сподобається передусім підліткам 9-12 років, які люблять захопливі оповідки, а також їхнім батькам, що цікавляться пригодами та історією. Тут наведено довідки про важливі артефакти та особистостей, що складають пізнавальний елемент видання. А це може бути корисним для читачів різного віку».  

Ірина Шевченко, перекладачка

«Хроніки Архео» – серія підліткових видань польської письменниці Аґнєшки Стельмашик. Це книги, написані живою, цікавою мовою, в основі яких – пригоди групи дітей, що намагаються не лише захистити найвідоміші в світі реліквії від чорних археологів, але й розгадують найцікавіші в історії загадки.

У першій половині наступного року в цій серії вийдуть ще дві книги: «Скарб Атлантів» та «Секрет великого магістра».

Схожі публікації