Чернівецька міськрада шукає інвестора для дегазації полігону

Каспрук розпорядився створити робочу групу з вивчення питання дегазації міського полігону

Про головне

Аліна Лісненко

Розпорядженням міського голови створено робочу групу з вивчення питання проведення дегазації 1 котловану на полігоні твердих побутових відходів на вулиці Чорнівській у Чернівцях

Міська рада також має намір укласти договір з потенційним інвестором на проведення дегазації полігону, повідомляє прес-служба Чернівецької міськради.

Цей процес дозволить зробити сміттєвий полігон більш безпечним, а інвесстору отримувати зі сміття вигоду, виробляючи електроенергію на теплоелектростанції. Це дозволить розвантажити міське сміттєзвалище, знизить ризик виникнення пожеж та загазованості, а також забезпечить роботою мешканців і поповнення міського бюджету у вигляді податків, йдеться у повідомленні

Інвестори повинні продемонструвати, що вони можуть виконувати вимоги українського законодавства щодо ліцензування. До цього можуть входити ліцензії на будівництво, проектування чи наявність сертифікованих проектувальників, а також наявність у інвестора ліцензії на виробництво електричної енергії, виданою Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Вже на 29 червня планується винести на розгляд депутатів міської ради проект договору на проведення дегазації полігону ТПВ для його схвалення. Всім компаніям, які відповідають кваліфікаційним умовам та мають бажання інвестувати кошти у дегазацію полігону ТПВ міськрада пропонує до 27 червня надіслати свої презентаційні матеріали на електронну пошту Чернівецької міської ради document@rada.cv.ua, або приїхати особисто та презентувати свій проект на комісії, засідання якої відбудеться у вівторок 27 червня о 16:30 в приміщенні Чернівецької міської ради, за адресою: Центральна пл. 1, каб. 208.

Джерело фото

Схожі публікації