На вихідних прикордонники затримали чотирьох осіб, які ймовірно причетні до контрабандної діяльності
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/e12/e1204a73d7397e8e97a7043f4f51777f0fc99fe5/1.jpg)
За повідомлення прес-служби Чернівецького прикордонного загону, буковинця, що прямував з ношами в сторону кордону з Румунією, затримали в ніч на 28 листопада прикордонники відділу «Селятин». Чоловік намагався переправити півтори тисячі пачок сигарет марки «Marble». Порушником виявися 26-річний мешканець населеного пункту Шепіт Путильського району.
Згодом затриманого разом із сигаретами було доставлено до прикордонного підрозділу, де на чоловіка складено протокол про адмінправопорушення. В подальшому оцінку його діям визначатиме суд. Вилучену тютюнову продукцію після перерахунку буде передано співробітникам ДФС.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/89f/89f360b2ff4530842e6059dada19b8336b70e658/3.jpg)
Ще трьох осіб без документів, що ймовірно причетні до протиправної діяльності, прикордонники затримали близько шостої ранку. В ході пошукових заходів групою реагування було виявлено два ящики сигарет марки «Ashima» за 500 метрів від місця затримання чоловіків.
Фото - прес-служба Чернівецького прикордонного загону.