Модерував зустріч Олександр Бойченко
Дискусія між учасниками літературного угруповання «Бу-Ба-Бу» крутилась навколо «Рекреацій» Андруховича та нового роману Ірванця «Харків 1938».
«Батьком «Бу-Ба-Бу» був я. Я був єдиний з трьох, хто знав кожного з інших, але з них ніхто не знав нікого, крім мене. Я знав і Олександра, і Віктора, а вони не знали один одного. І я зрозумів, що ми маємо шанс на створення чогось нового, бо у нас є загальна така поетична близькість».
Юрій Андрухович, письменник
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/18a/18aeaf3fa626f0bda8ea64d0d6198011b549884e/25359740_1758543344454152_1077157243_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/2e0/2e060724b0218b1e2bc3638034178ad91cc3cdbd/25360414_1758543251120828_820695226_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/b59/b59ac10774e5fe58652a642c5aa5df07bc28587a/25395280_1758543284454158_28874818_n.jpg)
Письменники зачитували уривки з творів, доводячи один одному та всім присутнім, що вони справжні майстри бурлеску. Зокрема Ірванець похвалився вигаданим у романі Днем їжака, під час якого чиновників, депутатів перевіряють на патріотизм та професійну придатність обіймати державні посади. А перевіряють у той спосіб, що змушують усіх цих представників влади вбити їжака голою дупою.
«Я думаю, що десь там в обласній чернівецькій раді десь щотижня, чи два рази на місяць відбувається День їжака. Не знаю чому чернівецьке телебачення не веде прямих трансляцій, але зібрання чиновників – це більшою, чи меншою мірою є Днем їжака. Не всіх поголовно, але кількох саджають на голки».
Олександр Ірванець, письменник
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/868/8685487a97e85640b08793e53c73e15eaa3300c8/25393967_1758543277787492_1439166689_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/71f/71f9301e5b5d3ee8705ee9e5a3ee6018314b0c90/25395452_1758543317787488_41357630_n.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/446/446acd1f349fc057fbeaf8db7fa86b53784ee193/25359733_1758543287787491_25114404_n.jpg)
«Мені здається, що Україна зможе подолати корупцію і стати країною нашої мрії, виключно починаючи з того моменту, коли перебування при владі депутатом чи чиновником, в будь-які владній структурі буде пов’язано винятково лише з незручностями – низька платня, постійний фізичний біль, тотальний суспільний контроль. Коли влада стане найупослідженішими представниками цього суспільства, тоді в цю владу підуть тільки найдостойніші».
Юрій Андрухович, письменник
Андрухович також анонсував вихід свого нового роману «Коханці Юстиції», який він презентуватиме у Чернівцях 28 грудня.
Трансляцію події можна переглянути за посиланням.
Фото Василя Салиги