Американських чиновників зобов'язали позбутися «Антивірусу Касперського» за три місяці

Дональд Трамп підписав указ, який забороняє викорисання "Антивірусу Касперського"

Про головне

Ярина Боринець

Президент США Дональд Трамп підписав указ, що забороняє використання продукції російської «Лабораторії Касперського» в держструктурах

Наказ зобов'язує чиновників як в цивільних відомствах, так і в оборонних, протягом трьох місяців позбутися програм «Лабораторії Касперського», передає Reuters.

Приводом для такого рішення стали підозри американських спецслужб, що продукція «Касперського», широко поширена серед держслужб, використовується для шпигунства на користь російського уряду. «Лабораторія Касперського» неодноразово заперечувала ці звинувачення.

«Лабораторія Касперського» заявила, що таке рішення завдасть істотної шкоди її бізнесу. У компанії стверджують, що їх продукцію заборонили використовувати виключно через розташування штаб-квартири в Росії, а не через якісь порушення.

12 липня 2017 року уряд США прибрав «Антивірус Касперського», одну із найпопулярніших в світі програм, доступних через держзакупівлі. Рішення було прийнято з точки зору безпеки через побоювання, що російське ПО може містити шкідливі елементи.

«Лабораторія Касперського» протягом багатьох років тісно співпрацювала з американською владою і писала програмне забезпечення на їх замовлення.

Джерело фото

Схожі публікації