Американський політолог видав арт-бук про свій досвід батьківства

Перша презентація книги відбудеться на Книжковому Арсеналі

Про головне

Аліна Лісненко

Наприкінці травня побачила світ англо-українська книжка телеведучого й політолога Пітера Залмаєва «Довідник (не)молодого батька»

Ілюстрації до неї зробила художниця Катя Слонова. Видання з’явилось друком як результат кооперації відразу трьох видавництв – «Чорні вівці», Meridian Czernowitz та «Видавництво 21».

«Спочатку було слово. І слово було «складно». Саме після фрази «діти, це складно» з’явилися інші, не менш непохитні у своїй мудрості. Під час прогулянок стежками карпатських гір ними я «підживлював» метушливу матір із заплаканою дитиною на руках. Доки вона не сказала: «Тобі пора вже написати книжку, про дітей!». Ну що ж, книжка, так книжка!».

Пітер Залмаєв, письменник

Odoo CMS - велика картинка

«Довідник (не)молодого батька» – це особистий досвід автора: як воно – бути татом і пізнавати усе разом із малечею.

«Дитина – це цілий світ, який приходить у твоє життя раз і назавжди. А розумієш це тоді, коли вперше чуєш чарівні слова: «Татку, чому? Татку, що це? Татку, навіщо це?». Саме здатність до пізнавання світу робить людину людиною. І лише коли народжуєш і виховуєш дітей, то можеш сповна сказати, що твоя життєва місія виконана. Адже ти привів у це життя цілий новий світ. Саме про це ця книга».

Тарас Березовець, журналіст

Дистильована до дзен-мінімалістичної есенції знань молодого батька, книжка отримала своє концептуальне і художнє наповнення ілюстраціями Каті Слонової.

«Це вже друга наша книжкова колаборація. Натхненна свободою «вигадувати, що завгодно і малювати, що завгодно», яскравими і сміливими фарбами Катя передала різноманіття й водночас універсальність батьківського досвіду/тягаря/щастя».

Пітер Залмаєв, письменник

Odoo CMS - велика картинка

Перші презентації арт-буку відбудуться на Книжковому Арсеналі в Києві та Міжнародному поетичному фестивалі Meridian Poltava.

Схожі публікації