3-4 березня у ФОК "Олімпія" проходить відкрита першість ДЮСШ №1 з художньої гімнастики "Буковинські Трофеї"
На змагання приїхали команди з різних областей: 280 учасниць, віком від 4-х до 17-ти років. Турнір проходить за підтримки медичного центру "Базисмед".
"Ми запросили якнайбільше команд і насправді не очікували, що так багато приїде учасниць. Усі дуже задоволені, особливо містом: дуже сподобалась архітектура, університет, єдине, що заважало – це, звичайно, мороз, але він на проведення турніру не вплинув".
Анна Михайлова, організатор, головний суддя турніру
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/d87/d876a9d672151078a35018e394c9a7e1bfb8fc4d/1IMG_0623.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/ed8/ed802440e8582a9c85243d5a14280aae18df0f34/2IMG_0721.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/571/5717fe7593f4fa4d8927138588e1b5a7ec123e52/3IMG_0770.jpg)
Дітей розділили на категорії. До кожної з них були свої вимоги. Судили учасників 10 суддів: двоє оцінювали складність вправи, двоє – складність роботи з предметом, а всі інші слідкували за точністю загального виконання.
"Нагород багато, тому діти залишилися задоволеними. Для них турнір – це завжди свято. У нас навіть є одна 21-річна учасниця. Дуже приємно, що вона бере участь у наших змаганнях, адже гімнастика – це молодий спорт, закінчується у 16-17 років, максимум – 18. Він вимагає любити свою справу".
Анна Михайлова, організатор, головний суддя турніру
Дев’ятирічна Яна Миронюк з Чернівців на змаганнях завоювала третє місце. Говорить, що не засмучується, адже заслуговує на такий результат.
"У майбутньому завжди буду перша. Хочу стати майстром спорту з гімнастики і чемпіонкою світу".
Яна Миронюк, учасниця турніру
Турнір триває 4-го березня з 9 ранку у ФОК "Олімпія".
Вхід на змагання вільний.
Матеріал Юлії Драган
Фото Вікторії Корсун