10 квітня у медіа-центрі Belle Vue 15х4 Chernivtsi відзначили 3-річчя проекту, поділилися ностальгічними спогадами минулих 15 івентів та обговорили усі плюси та мінуси проекту
На початку заходу гості повторили фото з першого заходу 15х4, тримаючи на балконі Belle Vue плакат із підписом "15х4 Chernivtsi".
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/2a9/2a965414c2cb03761f083b6a04a65cc4435b6af7/IMG_20190410_192341.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/110/110069930f2cf0fd422fb8ed70adec6cab2260f8/2019-04-11%2003.47.31%201.jpg)
"Я довго думав чи робити ще один івент, але згадав, що 10 квітня буде три роки з моменту відкриття осередку в Чернівцях. За цей період ми організували 15 івентів, а потім ми вимушені були закритися, адже волонтери більше не змогли продовжувати існування проекту, який об’єднав багатьох людей, і які хочуть, аби проект далі існував. Тому ви можете приєднатися до нас, і ми запустим новий 15x4 Chernivtsi 3.0".
Станіслав Романюк, координатор 15х4 Chernivtsi
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/3d7/3d7181998554f9ea78046fd17a8376b4a44d38fb/2019-04-11%2003.39.33%201.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/22a/22aa5a3cee1a0e308064de9b817cf93d97cb5422/2019-04-11%2003.45.58%201.jpg)
15х4 – це некомерційний проект, який складається з чотирьох науково-популярних лекцій по 15 хвилин. Метою проекту є поширення ідеї популяризації науки.
Якщо ви маєте бажання долучитися до проекту, пишіть чернівецькому координатору Станіславу Романюку.
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/eb6/eb617dc3b57792463003e404b71a09064041808b/2019-04-11%2003.42.10%201.jpg)
![Odoo CMS - велика картинка](https://storage.googleapis.com/106a155c-ff12-11e7-a391-02420a000013-fs/07f/07f788dc3f7e8e67e4037e605c978ef8cca4faf2/2019-04-11%2003.41.32%201.jpg)
Повний фотозвіт з події дивіться за посиланням.
Фото Галини Волощук та Ігоря Волощука