ПАРЄ за доповіддю України підтримала протидію пропаганді РФ

ПАРЄ визнала окупацію непідконтрольних територій Донбасу Росією

Про головне

Буняк Тетяна

Парламентська Асамблея Ради Європи одноголосно ухвалила резолюцію за доповіддю української делегації. Так, у ПАРЄ підтримали протидію російській пропаганді на рівні Євросоюзу та рекомендували країнам-членам Ради Європи заснувати органи для відстежування дезінформації та фейків

Про це повідомляє "Громадське" зі слів голови української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

Асамблея підтверджує свою підтримку рішенню Європейської Ради 2015 про боротьбу з потоком дезінформації та відвертої неправди, що походять із засобів масової інформації та онлайн-аккаунтів у Російській Федерації, шляхом створення Спеціальної групи «East StratCom», — йдеться у тексті резолюції.

Крім того ПАРЄ привітала спільну заяву спеціального доповідача Організації Об'єднаних Націй по свободі слова та трьох регіональних доповідачів у 2017 році про те, що державні суб’єкти не повинні створювати, спонсорувати та розповсюджувати дезінформацію чи пропаганду.

Нагадаємо, що 24 квітня ПАРЄ визнала окупацію непідконтрольних територій Донбасу Росією. Таким чином резолюція ПАРЄ підтвердила засудження російської агресії проти України, що порушує міжнародне гуманітарне право та принципи Ради Європи.

Джерело фото

Схожі публікації

На Донбасі закриють 16 блокпостів

Про це повідомили у штабі операції Об’єднаних сил

Читати далі

Командир "Мамай" одного з батальйонів ДНР загинув "на бойовому посту"

Бойовик був учасником так званого "Союз добровольцев Донбасса"

Читати далі

На КПВВ «Мар’їнка» тимчасово призупинили пропуск громадян

Такий захід тимчасово вжили для забезпечення безпеки громадян

Читати далі

На Донбасі до 50% бойовиків є громадянами Росії — Порошенко

Президент каже, що Україна має підтвердження щодо перебування на Донбасі регулярних російських військ

Читати далі

На Донбасі не ідентифікували особи 307 загиблих бійців — Богомолець

Загалом у базі зберігається 2,1 тисячі біологічних зразків фрагментів невпізнаних тіл

Читати далі

Пожежа на донецькій шахті: є постраждалі

Пожежники врятували 6 працівників

Читати далі

ПАРЄ визнала, що окупований Донбас - під контролем Росії

Україна поінформувала генерального секретаря РЄ про її відступ

Читати далі

Співробітники Донецької фільтрувальної станції потрапили під обстріл

5 постраждалих з кульовими пораненнями перебувають у лікарні міста Ясинувата

Читати далі