Вільні кошти міського бюджету Чернівців у 2018 році зберігатимуть на депозитах

Гроші зберігатимуть в "Укргазбанку"

Про головне

Аліна Лісненко

Переможцем конкурсного відбору банків для розміщення тимчасово вільних коштів загального та спеціального фондів міського бюджету на депозитних рахунках визнано Чернівецьку обласну дирекцію АТ «УКРГАЗБАНК»

Банк запропонував найвищу процентну ставку за вкладом – 13,1% річних, повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

У конкурсному відборі брали участь чотири державні банки – Чернівецька філія ПАТ КБ «Приватбанк» , філія ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України», обласне управління АТ «Ощадбанк» та обласна дирекція АБ «УКРГАЗБАНК». Конкурсні пропозиції банків коливалися від 9,95% до 13,1 % річних. Конкурсна комісія одностайно визнала переможцем обласну дирекцію АБ «УКРГАЗБАНК», яка за інших рівних умов запропонувала найвищу процентну ставку за депозитом.

До складку конкурсної комісії, окрім фахівців фінансового, юридичного управлінь, відділів бухгалтерського обліку та звітності, з питань державних закупівель міської ради, входили представники Національного банку України у Чернівецькій області, управління Державної казначейської служби у місті Чернівці та депутат міської ради Ростислав Білик.

Строк депозиту – від 3 до 350 днів, але лише в межах поточного бюджетного року зі строком розміщення коштів не пізніше 20 грудня 2018 року.

Мінімальна ставка початкового внеску – 10 тисяч гривень, сплата процентів – щомісячно, мінімальна сума депозиту не встановлюється, максимальна сума депозиту не обмежена. Дозволяється поповнення депозиту, але не пізніше, ніж за 3 банківських дні до закінчення строку його розміщення. Процентна ставка, яка встановлюється на суму поповнення, - така ж, як і на початкову суму депозиту. Максимальна сума поповнення – не обмежена, зняття частини депозиту без застосування зниженої процентної ставки допускається за умови , що на рахунку буде залишок не менший, ніж 0,01 грн. В протилежному випадку рахунок закривається після повернення коштів вкладнику. Часткове зняття здійснюється на підставі письмової заяви. Дозволяється дострокове розірвання депозитного договору без застосування зниженої процентної ставки. Банку забороняється здійснювати безспірне списання коштів з рахунку вкладника. У випадку порушення строку повернення депозиту в повній сумі, або строку повернення частини депозиту, або сплати відсотків за договором, банк сплачує вкладнику пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діяла на момент порушення виконання зобов’язання від суми простроченого зобов’язання за кожен день такого прострочення.

Втім не повідомляється, яка сума коштів зберігатиметься цього року на депозиті.

Джерело фото

Схожі публікації