Український плавець виграв золоту медаль на Всесвітній Універсіаді в Тайбеї

Михайло Романчук переміг у фінальному запливі на 400 метрів вільним стилем

Про головне

Оксана Чорна

Упродовж 19 – 30 серпня у китайському Тайбеї триває ХХІХ Всесвітня літня Універсіада-2017, яка зібрала понад 12 тисяч студентів-спортсменів зі 160-ти країн світу

Українець Михайло Романчук виграв золоту медаль у фінальному запливі на 400 метрів вільним стилем на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї.

Про це повідомляє Громадське радіо.

21-річний плавець подолав цю дистанцію за 3.45.96 секунди. На другому місці – британець Джей Стівен Елліот, з результатом 3.48.88. Бронзова медаль дісталася американцеві Гранту Шульцу (3.49,03).

Нагадаємо, що у 2016 році Михайло Романчук здобув золото в перший день етапу Кубка світу із плавання у Гонконзі на дистанції 400 метрів. Ця перемога стала п’ятою поспіль для Романчука на етапах Кубка світу. Раніше він завоював дві золоті медалі на дистанціях 400 і 1500 метрів на змаганнях в Сінгапурі і Токіо.